PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 77 | 1 | 115-119
Tytuł artykułu

On reflexivity of representations of local Commutative Algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
77
Numer
1
Strony
115-119
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-11-12
Twórcy
  • Department of Mathematics University of Iowa Iowa City, Iowa 52242 U.S.A.
Bibliografia
  • [1] E. A. Azoff, On finite rank operators and preannihilators, Mem. Amer. Math. Soc. 357 (1986).
  • [2] E. A. Azoff and M. Ptak, On rank $2$ linear transformations and reflexivity, J. London Math. Soc. (2) 53 (1996), 383-396.
  • [3] K. R. Fuller, W. K. Nicholson and J. F. Watters, Reflexive bimodules, Canad. J. Math. 41 (1989), 592-611.
  • [4] K. R. Fuller, W. K. Nicholson and J. F. Watters, Algebras whose projective modules are reflexive, J. Pure Appl. Algebra 98 (1995), 135-150.
  • [5] K. R. Fuller, W. K. Nicholson and J. F. Watters, Direct sums of reflexive modules, Linear Algebra Appl. 239 (1996), 201-214.
  • [6] J. F. Habibi and W. H. Gustafson, Reflexive serial algebras, ibid. 99 (1988), 217-223.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv77z1p115bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.