PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 76 | 2 | 319
Tytuł artykułu

Correction to "The universal skew field of fractions of a tensor product of free rings" (Colloq. Math. 72 (1997), 1-8)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
76
Numer
2
Strony
319
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1998-01-05
Twórcy
autor
  • University College London, Gower Street, London WC1E 6BT, U.K.
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv76z2p319bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.