PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 76 | 2 | 229-242
Tytuł artykułu

Comultiplications of the Wedge of Two Moore Spaces

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
76
Numer
2
Strony
229-242
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-01-21
poprawiono
1997-05-28
poprawiono
1997-08-21
Twórcy
  • Faculty of Mathematics and Informatics, Nicholas Copernicus University, Chopina 12/18, 87-100 Toruń, Poland
  • Department of Mathematics-IME, University of São Paulo, Caixa Postal 66.281-AG. Cidade de São Paulo, 05315-970 São Paulo, Brasil
Bibliografia
  • [1] M. Arkowitz and M. Golasiński, Co-H-structures on Moore spaces of type (G,2), Canad. J. Math. 46 (1994), 673-686.
  • [2] M. Arkowitz and G. Lupton, Rational co-H-spaces, Comment. Math. Helv. 66 (1991), 79-109.
  • [3] M. Arkowitz and G. Lupton, Equivalence classes of homotopy-associative comultiplications of finite complexes, J. Pure Appl. Algebra 102 (1995), 109-136.
  • [4] M. G. Barratt, Track groups I, Proc. London Math. Soc. 5 (1955), 71-106; II, ibid., 285-329.
  • [5] B H. J. Baues, Quadratic functors and metastable homotopy, J. Pure Appl. Algebra 91 (1994), 49-107.
  • [6] M. Golasiński and D. L. Gonçalves, On co-Moore spaces, Math. Scand., to appear.
  • [7] H P. J. Hilton, Homotopy Theory and Duality, Gordon and Breach, New York, 1965.
  • [8] R. E. Mosher and M. C. Tangora, Cohomology Operations and Applications in Homotopy Theory, Harper and Row, New York, 1968.
  • [9] C. M. Naylor, On the number of comultiplications of a suspension, Illinois J. Math. 12 (1968), 620-622.
  • [10] G. W. Whitehead, Elements of Homotopy Theory, Springer, Berlin, 1978.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv76z2p229bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.