PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 76 | 2 | 201-211
Tytuł artykułu

$L^2$ Estimates for Oscillatory Integrals

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
76
Numer
2
Strony
201-211
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-09-02
poprawiono
1997-06-26
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics Auburn University Auburn, Alabama 36849 U.S.A.
Bibliografia
  • [1] Y. Pan and G. Sampson, The complete $(L^p, L^p)$ mapping properties for a class of oscillatory integrals, J. Fourier Anal. Appl., to appear.
  • [2] Y. Pan, G. Sampson and P. Szeptycki, $L^2$ and $L^p$ estimates for oscillatory integrals and their extended domains, Studia Math. 122 (1997), 201-224.
  • [3] G. Sampson, Oscillatory kernels that map $H^1$ into $L^1$, Ark. Mat. 18 (1980), 125-140.
  • [4] I. Schur, Bemerkungen zur Theorie der beschränkten Bilinearformen mit unendlich vielen Veränderlichen, J. Reine Angew. Math. 140 (1911), 1-28.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv76z2p201bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.