PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 76 | 2 | 191-199
Tytuł artykułu

Module structure of integers in metacyclic extensions

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
76
Numer
2
Strony
191-199
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-07-22
poprawiono
1998-02-23
Twórcy
  • Department of Mathematics College of Charleston 66 George Street Charleston, South Carolina 29424-0001 U.S.A.
Bibliografia
  • [C1] J. E. Carter, Steinitz classes of a nonabelian extension of degree $p^3$, Colloq. Math. 71 (1996), 297-303.
  • [C2] J. E. Carter, Characterizations of Galois extensions of prime cubed degree, Bull. Austral. Math. Soc. 55 (1997), 99-112.
  • [FT] A. Fröhlich and M. J. Taylor, Algebraic Number Theory, Cambridge Univ. Press, 1991.
  • [H] E. Hecke, Lectures on the Theory of Algebraic Numbers, Springer, 1981.
  • [J] G. J. Janusz, Algebraic Number Fields, Academic Press, 1973.
  • [L] S. Lang, Algebraic Number Theory, Springer, 1986.
  • [Lo] R. L. Long, Steinitz classes of cyclic extensions of prime degree, J. Reine Angew. Math. 250 (1971), 87-98.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv76z2p191bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.