PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 76 | 2 | 171-180
Tytuł artykułu

Sidonicity in compact, abelian hypergroups

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
76
Numer
2
Strony
171-180
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-04-22
Twórcy
  • Deptartment of Pure Mathematics University of Waterloo Waterloo, Ontario Canada
Bibliografia
  • [1] W. Bloom and H. Heyer, Harmonic Analysis of Probability Measures on Hypergroups, de Gruyter Stud. Math. 20, de Gruyter, New York, 1995.
  • [2] A. Dooley, On lacunary sets for nonabelian groups, J. Austral. Math. Soc. 25 (1978), 167-176.
  • [3] A. Dooley, Central lacunary sets for Lie groups, ibid. 45 (1988), 30-45.
  • [4] C. Dunkl and D. Ramirez, Central Sidon sets of bounded representation type, Notices Amer. Math. Soc. 18 (1971), A1101.
  • [5] R. E. Edwards and K. A. Ross, p-Sidon sets, J. Funct. Anal. 15 (1974), 404-427.
  • [6] J. Fournier and K. Ross, Random Fourier series on hypergroups, J. Austral. Math. Soc. 37 (1984), 45-81.
  • [7] O. Gebuhrer and A. Schwartz, Sidon sets and Riesz sets for some measure algebras on the disk, Colloq. Math. 72 (1997), 269-279.
  • [8] K. Hare, Central Sidonicity for compact Lie groups, Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 45 (1995), 547-564.
  • [9] K. Hare and D. Wilson, Weighted p-Sidon sets, J. Austral. Math. Soc. 61 (1996), 73-95.
  • [10] E. Hewitt and K. Ross, Abstract Harmonic Analysis II, Springer, New York, 1970.
  • [11] R. Jewett, Spaces with an abstract convolution of measures, Adv. Math. 18 (1975), 1-101.
  • [12] R. Lasser, Orthogonal polynomials and hypergroups, Rend. Mat. (7) 3 (1983), 185-209.
  • [13] J. Lopez and K. Ross, Sidon Sets, Lecture Notes in Pure and Appl. Math. 13, Marcel Dekker, New York, 1975.
  • [14] D. Ragozin, Central measures on compact simple Lie groups, J. Funct. Anal. 10 (1972), 212-229.
  • [15] D. Rider, Central lacunary sets, Monatsh. Math. 76 (1972), 328-338.
  • [16] R. Vrem, Lacunarity on compact hypergroups, Math. Z. 164 (1978), 93-104.
  • [17] R. Vrem, Harmonic analysis on compact hypergroups, Pacific J. Math. 85 (1979), 239-251.
  • [18] R. Vrem, Independent sets and lacunarity for hypergroups, J. Austral. Math. Soc. 50 (1991), 171-188.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv76z2p171bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.