PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 76 | 1 | 57-83
Tytuł artykułu

Generalized coil enlargements of algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
76
Numer
1
Strony
57-83
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-04-24
poprawiono
1997-05-27
Twórcy
  • Faculty of Mathematics and Informatics, Nicholas Copernicus University, Chopina 12/18, 87-100 Toruń, Poland
Bibliografia
  • [1] I. Assem, J. Nehring and A. Skowroński, Domestic trivial extensions of simply connected algebras, Tsukuba J. Math. 13 (1989), 31-72.
  • [2] I. Assem and A. Skowroński, Indecomposable modules over multicoil algebras, Math. Scand. 71 (1992), 31-61.
  • [3] I. Assem and A. Skowroński, Multicoil algebras, in: CMS Conf. Proc. 14, 1993, 29-68.
  • [4] I. Assem and A. Skowroński, Coils and multicoil algebras, in: CMS Conf. Proc. 19, 1996, 1-24.
  • [5] I. Assem, A. Skowroński and B. Tomé, Coil enlargements of algebras, Tsukuba J. Math. 19 (1995), 453-479.
  • [6] K. Bongartz, On a result of Bautista and Smalο on cycles, Comm. Algebra 11 (1983), 2123-2124.
  • [7] K. Bongartz, Algebras and quadratic forms, J. London Math. Soc. 28 (1983), 461-469.
  • [8] K. Bongartz and P. Gabriel, Covering spaces in representation theory, Invent. Math. 65 (1982), 331-378.
  • [9] Yu. Drozd, Tame and wild matrix problems, in: Proc. ICRA II (Ottawa, 1979), Lecture Notes in Math. 832, Springer, 1980, 240-258.
  • [10] G. D'Este and C. M. Ringel, Coherent tubes, J. Algebra 87 (1984), 150-201.
  • [11] J. Nehring and A. Skowroński, Polynomial growth trivial extensions of simply connected algebras, Fund. Math. 132 (1989), 117-134.
  • [12] J. A. de la Pe na, On the representation type of one point extensions of tame concealed algebras, Manuscripta Math. 61 (1988), 183-194.
  • [13] J. A. de la Pe na and A. Skowroński, Geometric and homological characterizations of polynomial growth strongly simply connected algebras, Invent. Math. 126 (1996), 287-296.
  • [14] J. A. de la Pe na and B. Tomé, Iterated tubular algebras, J. Pure Appl. Algebra (3) 64 (1990), 303-314.
  • [15] C. M. Ringel, Tame Algebras and Integral Quadratic Forms, Lecture Notes in Math. 1099, Springer, 1984.
  • [16] A. Skowroński, Algebras of polynomial growth, in: Topics in Algebra, Part 1, Rings and Representations of Algebras, Banach Center Publ. 26, PWN, Warszawa, 1990, 535-568.
  • [17] A. Skowroński, Simply connected algebras of polynomial growth, Compositio Math.109 (1997), 99-133.
  • [18] B. Tomé, Iterated coil enlargements of algebras, Fund. Math. 146 (1995), 251-266.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv76z1p57bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.