PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 76 | 1 | 49-55
Tytuł artykułu

Doubling measures with different bases

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
76
Numer
1
Strony
49-55
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-04-03
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Illinois, 1409 West Green Street, Urbana, Illinois 61801 U.S.A.
Bibliografia
  • [BA] A. Beurling and L. Ahlfors, The boundary correspondence under quasiconformal mappings, Acta Math. 96 (1956), 125-142.
  • [CFMS] L. Caffarelli, E. Fabes, S. Mortola and S. Salsa, Boundary behavior of nonnegative solutions of elliptic operators in divergence form, Indiana Univ. Math. J. 30 (1981), 621-640.
  • [FKP] R. A. Fefferman, C. E. Kenig and J. Pipher, The theory of weights and the Dirichlet problem for elliptic equations, Ann. of Math. 134 (1991), 65-124.
  • [HW] G. H. Hardy and E. M. Wright, An Introduction to the Theory of Numbers, 5th ed., Clarendon Press, Oxford, 1979.
  • [M] O. Martio, Harmonic measures for second order nonlinear partial differential equations, in: Function Spaces, Differential Operators and Nonlinear Analysis, L. Päivärinta (ed.), Longman Sci. Tech., 1989, 271-279.
  • [S] W. Schmidt, On normal numbers, Pacific J. Math. 10 (1960), 661-672.
  • [W] J.-M. Wu, Null sets for doubling and dyadic doubling measures, Ann. Acad. Sci. Fenn. Ser. A I Math. 18 (1993), 77-91.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv76z1p49bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.