PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 75 | 1 | 79-89
Tytuł artykułu

On quasiregular polynomial mappings

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
75
Numer
1
Strony
79-89
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-12-17
poprawiono
1997-03-17
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Warsaw University, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [BSTV] B. Bielefeld, S. Sutherland, F. Tangerman and J. J. P. Veerman, Dynamics of certain nonconformal degree-two maps of the plane, Experimental Math. 2 (1993), 281-300.
  • [C] P. T. Church, Differentiable open maps on manifolds, Trans. Amer. Math. Soc. 109 (1963), 87-100.
  • [G] É. Goursat, Cours d'analyse mathématique, 3rd ed., Gauthier-Villars, Paris, 1917.
  • [HK] J. Heinonen and P. Koskela, Weighted Sobolev and Poincaré inequalities and quasiregular mappings of polynomial type, Math. Scand. 77 (1995), 251-271.
  • [H] A. Hinkkanen, Uniformly quasiregular semigroups in two dimensions, Ann. Acad. Sci. Fenn. Math. 21 (1996), 205-222.
  • [LV] O. Lehto and K. I. Virtanen, Quasiconformal Mappings in the Plane, Grundlehren Math. Wiss. 126, 2nd ed., Springer, Berlin, 1973.
  • [Re] Y. G. Reshetnyak, Space Mappings with Bounded Distortion, Novosibirsk, 1982 (in Russian); English transl.: Transl. Math. Monographs 73, Amer. Math. Soc., Providence, R.I., 1989.
  • [Ri] S. Rickman, Quasiregular Mappings, Springer, 1993.
  • [S] S. Stoilov, Leçons sur les principes topologiques de la théorie des fonctions analytiques, Gauthier-Villars, Paris, 1938.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv75z1p79bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.