PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1998 | 75 | 1 | 33-37
Tytuł artykułu

On axial maps of the direct product of finite sets

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
75
Numer
1
Strony
33-37
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1995-08-30
poprawiono
1996-06-19
poprawiono
1997-03-07
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Gdańsk University, Wita Stwosza 57, 80-952 Gdańsk, Poland
Bibliografia
  • [EG] A. Ehrenfeucht and E. Grzegorek, On axial maps of direct products I, Colloq. Math. 32 (1974), 1-11.
  • [G] E. Grzegorek, On axial maps of direct products II, ibid. 34 (1976), 145-164.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv75z1p33bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.