PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 74 | 2 | 275-285
Tytuł artykułu

On compact elements in solvable Lie groups

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
74
Numer
2
Strony
275-285
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-10-28
poprawiono
1997-02-25
Twórcy
  • Fachbereich Mathematik, Technische Hochschule Darmstadt, Schloßgartenstraße 7, D-64289 Darmstadt, Germany
Bibliografia
  • [1] D. L. Armacost, The Structure of Locally Compact Abelian Groups, Marcel Dekker, New York, 1981.
  • [2] L. Auslander, An exposition of the structure of solvmanifolds, Parts I, II, Bull. Amer. Math. Soc. 79 (1973), 227-285.
  • [3] N. Bourbaki, Groupes et Algèbres de Lie, chapitres VII et VIII, Hermann, Paris, 1975.
  • [4] J. Hilgert, K. H. Hofmann, and J. D. Lawson, Lie Groups, Convex Cones and Semigroups, Oxford Math. Monographs, Oxford Univ. Press, 1989.
  • [5] K. H. Hofmann, A memo on the singularities of the exponential function, Seminar Notes, Technische Hochschule Darmstadt, 1990.
  • [6] K. H. Hofmann, Compact elements in solvable real Lie algebras, Sem. Sophus Lie 2 (1992), 41-55.
  • [7] K. H. Hofmann, Near-Cartan algebras and groups, ibid., 135-151.
  • [8] K. H. Hofmann, A memo on the exponential function and regular points, Arch. Math. (Basel) 59 (1992), 24-37.
  • [9] M. Wüstner, An example of a solvable Lie algebra, Sem. Sophus Lie 2 (1992), 57-58.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv74i2p275bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.