PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 74 | 2 | 261-265
Tytuł artykułu

Local cohomology, d-sequences and generalized fractions

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
74
Numer
2
Strony
261-265
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-08-08
poprawiono
1997-01-28
Twórcy
  • Institute of Mathematics, 599 Taleghani Avenue, Tehran/15614, Iran
Bibliografia
  • [1] S. Goto and K. Yamagishi, The theory of unconditioned strong d-sequences and modules of finite local cohomology, preprint.
  • [2] A. Grothendieck, Local Cohomology, Lecture Notes in Math. 41, Springer, Berlin, 1967.
  • [3] C. Huneke, The theory of d-sequences and powers of ideals, Adv. in Math. 46 (1982), 249-279.
  • [4] L. O'Carroll, On the generalized fractions of Sharp and Zakeri, J. London Math. Soc. (2) 28 (1983), 417-427.
  • [5] R. Y. Sharp and M. Tousi, A characterization of generalized Hughes complexes, Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 120 (1996), 71-85.
  • [6] R. Y. Sharp and H. Zakeri, Modules of generalized fractions, Mathematika 29 (1982), 32-41.
  • [7] N. V. Trung, Absolutely superficial sequences, Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 93 (1983), 35-47.
  • [8] H. Zakeri, d-sequences, local cohomology modules and generalized analytic independence, Mathematika 33 (1986), 279-284.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv74i2p261bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.