PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 74 | 2 | 243-252
Tytuł artykułu

A decomposition theorem for complete comodule algebras over complete Hopf algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
74
Numer
2
Strony
243-252
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-11-12
poprawiono
1997-01-24
Twórcy
autor
  • Nicholas Copernicus University, Faculty of Mathematics and Informatics, Chopina 12/18, 87-100 Toruń, Poland
Bibliografia
  • [1] J. Dieudonné, Introduction to the Theory of Formal Groups, Marcel Dekker, New York, 1973.
  • [2] A. Fröhlich, Formal Groups, Lecture Notes in Math. 74, Springer, 1968.
  • [3] K. Miyanishi, Some remarks on strongly invariant rings, Osaka J. Math. 12 (1975), 1-17.
  • [4] S. Montgomery, Hopf Algebras and their Actions on Rings, CBMS Regional Conf. Ser. in Math. 82, Amer. Math. Soc., Providence, R.I., 1993.
  • [5] M. E. Sweedler, Hopf Algebras, Benjamin, New York, 1969.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv74i2p243bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.