PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 74 | 1 | 147-155
Tytuł artykułu

Representation ring of the sequence of alternating groups

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
74
Numer
1
Strony
147-155
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-12-23
Twórcy
  • Faculty of Mathematics and Informaticsi, Nicholas Copernicus University, Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, Chopina 12/18 87-100 Toruń, Poland
Bibliografia
  • [JK] G. James and A. Kerber, The Representation Theory of the Symmetric Group, Encyclopedia Math. Appl. 16, Addison-Wesley, 1981.
  • [L] A. Liulevicius, Arrows, symmetries and representation rings, J. Pure Appl. Algebra 19 (1980), 259-273.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv74i1p147bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.