PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 73 | 2 | 165-172
Tytuł artykułu

A variant of Hörmander's conditionfor singular integrals

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
73
Numer
2
Strony
165-172
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1992-07-21
Twórcy
autor
  • Department of Mathematical Sciences, Northern Illinois University, DeKalb, Illinois 60115, U.S.A.
  • Department of Mathematics, Kansas State University, Manhattan, Kansas 66506, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] A. P. Calderón and A. Zygmund, On the existence of certain singular integrals, Acta Math. 88 (1952), 85-139.
  • [2] R. Courant and D. Hilbert, Methods of Mathematical Physics, Volume I, Wiley, 1989 (reprint of 1953 edition).
  • [3] K. Davis and Y. Chang, Lectures on Bochner-Riesz Means, London Math. Soc. Lecture Note Ser. 114, Cambridge Univ. Press, 1987.
  • [4] L. Hörmander, Estimates for translation invariant operators in $L^p$ spaces, Acta Math. 104 (1960), 93-140.
  • [5] E. M. Stein, Singular Integrals and Differentiability Properties of Functions, Princeton Univ. Press, 1970.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv73i2p165bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.