PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 72 | 2 | 325-334
Tytuł artykułu

Bounded Picard groups

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
72
Numer
2
Strony
325-334
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-05-17
poprawiono
1996-07-08
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Colorado, Colorado Springs, Colorado 80933, U.S.A.
  • Department of Mathematics, University of Colorado, Colorado Springs, Colorado 80933, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] G. Abrams and J. Haefner, Picard groups and infinite matrix rings, submitted.
  • [2] G. Abrams and J. Haefner, Outer induced Picard groups, in preparation.
  • [3] F. W. Anderson and K. R. Fuller, Rings and Categories of Modules, Grad. Texts in Math. 13, Springer, 1992.
  • [4] P. N. Ánh and L. Márki, Morita equivalence for rings without identity, Tsukuba J. Math. 11 (1987), 1-16.
  • [5] C. W. Curtis and I. Reiner, Methods of Representation Theory with Applications to Finite Groups and Orders, Vol. II, Pure Appl. Math., Wiley-Interscience, 1987.
  • [6] H J. Haefner, Morita theory for infinite groups, J. Algebra 169 (1994), 552-586.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv72i2p325bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.