PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 72 | 2 | 319-324
Tytuł artykułu

Lipschitz differences and Lipschitz functions

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
72
Numer
2
Strony
319-324
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1995-02-27
poprawiono
1996-05-27
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Łódź Technical University, Al. Politechniki 11, I-2, 90-924 Łódź, Poland
  • Department of Analysis, Eötvös Loránd University, Múzeum krt. 6-8, H-1088 Budapest, Hungary
  • Department of Analysis, Eötvös Loránd University, Múzeum krt. 6-8, H-1088 Budapest, Hungary
Bibliografia
  • [H] J. A. Haight, Difference covers which have small k-sums for any k, Mathematika 20 (1973), 109-118.
  • [T] S. I. Trofimchuk, Unbounded functions with bounded and uniformly continuous differences on ℝ, Dopov./Dokl. Akad. Nauk Ukraïni 5 (1993), 24-25 (in Russian).
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv72i2p319bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.