PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 72 | 1 | 83-102
Tytuł artykułu

Chains of factorizations in orders of global fields

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
72
Numer
1
Strony
83-102
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1995-10-23
Twórcy
  • Institut für Mathematik, Karl-Franzens-Universität, Heinrichstraße 36, 8010 Graz, Austria
Bibliografia
  • [Ch] S. Chapman, On the Davenport constant, the Cross number, and their application in factorization theory, in: Zero-Dimensional Commutative Rings, Lecture Notes in Pure and Appl. Math. 171, Marcel Dekker, 1995, 167-190.
  • [Ge1] A. Geroldinger, Über nicht-eindeutige Zerlegungen in irreduzible Elemente, Math. Z. 197 (1988), 505-529.
  • [Ge2] A. Geroldinger, Factorizations of algebraic integers, in: Number Theory, Lecture Notes in Math. 1380, Springer, 1989, 63-74.
  • [Ge3] A. Geroldinger, Chains of factorizations in weakly Krull domains, this volume, 53-81.
  • [G-HK-K] A. Geroldinger, F. Halter-Koch and J. Kaczorowski, Non-unique factorizations in orders of global fields, J. Reine Angew. Math. 459 (1995), 89-118.
  • [La] S. Lang, Algebraic Number Theory, Grad. Texts in Math. 110, Springer, 1986.
  • [Na] W. Narkiewicz, Elementary and Analytic Theory of Algebraic Numbers, Springer, 1990.
  • [Ne] J. Neukirch, Algebraische Zahlentheorie, Springer, 1992.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv72i1p83bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.