PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1997 | 72 | 1 | 1-8
Tytuł artykułu

The universal skew field of fractions ofa tensor product of free rings

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
72
Numer
1
Strony
1-8
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-03-25
Twórcy
autor
  • University College London, Gower Street , London WC1E 6BT, U.K.
Bibliografia
  • [1] P. M. Cohn, Free Rings and Their Relations, 2nd ed., London Math. Soc. Monographs 19, Academic Press, London, 1985.
  • [2] P. M. Cohn, Around Sylvester's law of nullity, Math. Scientist 14 (1989), 73-83.
  • [3] P. M. Cohn, Algebra, 2nd ed., Vol. 3, Wiley, Chichester, 1990.
  • [4] P. M. Cohn, Skew Fields, Theory of General Division Rings, Encyclopedia Math. Appl. 57, Cambridge University Press, 1995.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv72i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.