PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 71 | 2 | 329-333
Tytuł artykułu

A note on the limit points associated withthe generalized abc-conjecture for ℤ[t]

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
71
Numer
2
Strony
329-333
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-06-25
poprawiono
1995-08-31
Twórcy
  • Department of Communication & Neuroscience, Keele University, Staffordshire ST5 5BG, U.K.
Bibliografia
  • [Br] J. Browkin, private communication.
  • [B-B] J. Browkin and J. Brzeziński, Some remarks on the abc-conjecture, Math. Comput. 62 (1994), 931-939.
  • [V] P. Vojta, Diophantine Approximations and Value Distribution Theory, Lecture Notes in Math. 1239, Springer, Berlin, 1987.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv71i2p329bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.