PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 71 | 2 | 297-303
Tytuł artykułu

Steinitz classes of a nonabelian extension of degree $p^3$

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
71
Numer
2
Strony
297-303
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-11-03
poprawiono
1996-02-29
Twórcy
  • Department of Mathematics, College of Charleston, 66 George Street, Charleston, South Carolina 29424-0001, U.S.A.
Bibliografia
  • [A] E. Artin, Questions de base minimale dans la théorie des nombres algébriques, in: Colloq. Internat. CNRS 24, Paris, 1950, 19-20.
  • [FT] A. Fröhlich and M. J. Taylor, Algebraic Number Theory, Cambridge Univ. Press, 1991.
  • [H] E. Hecke, Lectures on the Theory of Algebraic Numbers, Springer, 1981.
  • [J] G. J. Janusz, Algebraic Number Fields, Academic Press, 1973.
  • [L] S. Lang, Algebraic Number Theory, Springer, 1986.
  • [L1] R. L. Long, Steinitz classes of cyclic extensions of prime degree, J. Reine Angew. Math. 250 (1971), 87-98.
  • [L2] R. L. Long, Steinitz classes of cyclic extensions of degree $l^r$, Proc. Amer. Math. Soc. 49 (1975), 297-304.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv71i2p297bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.