PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 71 | 1 | 43-45
Tytuł artykułu

Formes multiplicatives à valeurs dans le spectre

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
71
Numer
1
Strony
43-45
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-06-13
Twórcy
  • Département de Mathématiques et de Statistique, Faculté des Sciences et de Génie, Université Laval, Québec, Québec Canada G1K 7P4
Bibliografia
  • [1] B. Aupetit, A Primer on Spectral Theory, Universitext, Springer, New York, 1991.
  • [2] B. Aupetit and H. du Toit Mouton, Spectrum preserving linear mappings in Banach algebras, Studia Math. 109 (1994), 91-100.
  • [3] S. H. Hochwald, Multiplicative maps on matrices that preserve the spectrum, Linear Algebra Appl. 212/213 (1994), 339-351.
  • [4] S. Kowalski and Z. Słodkowski, A characterization of multiplicative linear functionals in Banach algebras, Studia Math. 67 (1980), 215-223.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv71i1p43bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.