PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 71 | 1 | 23-30
Tytuł artykułu

Cycles of polynomials in algebraically closed fields of positive characteristic (II)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
71
Numer
1
Strony
23-30
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-04-09
poprawiono
1995-05-17
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Wrocław University, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, Poland
Bibliografia
  • [1] A. S. Bang, Taltheoritiske undersοgelser, Tidsskr. Mat. 4 (1886), 70-80, 130-137.
  • [2] W. Narkiewicz, Classical Problems in Number Theory, PWN, Warszawa, 1986.
  • [3]T. Pezda, Cycles of polynomials in algebraically closed fields of positive characteristic, Colloq. Math. 67 (1994), 187-195.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv71i1p23bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.