PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 71 | 1 | 111-113
Tytuł artykułu

Concerning topologization of real or complex algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
71
Numer
1
Strony
111-113
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-06-07
poprawiono
1995-11-20
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, P.O. Box 137, 00-950 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] R. Frankiewicz and G. Plebanek, An example of a non-topologizable algebra, Studia Math. 116 (1995), 85-87.
  • [2] V. Müller, On topologizable algebras, ibid. 99 (1991), 149-153.
  • [3] S. Rolewicz, Metric Linear Spaces, PWN, Warszawa, 1972.
  • [4] A. Wilansky, Modern Methods in Topological Vector Spaces, McGraw-Hill, New York, 1978.
  • [5] W. Żelazko, Example of an algebra which is non-topologizable as a locally convex algebra, Proc. Amer. Math. Soc. 110 (1990), 947-949.
  • [6] W. Żelazko, On topologization of countably generated algebras, Studia Math. 112 (1994), 83-88.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv71i1p111bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.