PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 70 | 2 | 253-264
Tytuł artykułu

Théorèmes de factorisation dans les algèbres normées complètes non associatives

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
70
Numer
2
Strony
253-264
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-01-03
poprawiono
1995-08-30
Twórcy
autor
  • Université de Bordeaux I, U.F.R. de Mathématiques et Informatique, 33405 Talence Cedex, France
autor
  • Université de Bordeaux I, U.F.R. de Mathématiques et Informatique, 33405 Talence Cedex, France
Bibliografia
  • [1] P. G. Dixon, Unbounded approximate identity in normed algebras, Glasgow Math. J. 34 (1992), 189-192.
  • [2] S. Doran and J. Wichman, Approximate Identities and Factorization in Banach Modules, Lecture Notes in Math. 768, Springer, 1979.
  • [3] H. Hanche-Olsen and E. Stοrmer, Jordan Operator Algebras, Pitman Adv. Publ. Program, 1984.
  • [4] N. Jacobson, Structure and Representations of Jordan Algebras, Amer. Math. Soc. Colloq. Publ. 39, Providence, R.I., 1968.
  • [5] K. McCrimmon, Noncommutative Jordan rings, Trans. Amer. Math. Soc. 158 (1971), 1-33.
  • [6] K. McCrimmon, Norms and noncommutative Jordan algebras, Pacific J. Math. 15 (1965), 925-956.
  • [7] K. McCrimmon, The radical of a Jordan algebra, Proc. Nat. Acad. Sci. U.S.A. 62 (1969), 671-678.
  • [8] R. D. Schafer, An Introduction to Nonassociative Algebras, Academic Press, 1966.
  • [9] A. M. Sinclair, Bounded approximate identities, factorization and a convolution algebra, J. Funct. Anal. 29 (1978), 308-318.
  • [10] K. A. Zhevlakov, A. M. Slin'ko, I. P. Shestakov and A. I. Shirshov, Rings That are Nearly Associative, Academic Press, New York, 1982.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv70i2p253bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.