PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 70 | 2 | 191-194
Tytuł artykułu

A new proof of a theorem of Balcerzyk, Białynicki-Birula and Łoś

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Rocznik
Tom
70
Numer
2
Strony
191-194
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-08-22
poprawiono
1995-05-25
Twórcy
  • Mathematics Department, University of Detroit Mercy, Detroit, Michigan 48219, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] S. Balcerzyk, A. Białynicki-Birula and J. Łoś, On direct decompositions of complete direct sums of groups of rank $1$, Bull. Acad. Polon. Sci. Sér. Sci. Math. Astronom. Phys. 9 (1961), 451-454.
  • [2] L. Fuchs, Infinite Abelian Groups, Vol. II, Academic Press, New York, 1973.
  • [3] R. J. Nunke, On direct products of infinite cyclic groups, Proc. Amer. Math. Soc. 13 (1962), 66-71.
  • [4] J. D. O'Neill, A theorem on direct products of slender modules, Rend. Sem. Mat. Univ. Padova 78 (1987), 261-266.
  • [5] J. D. O'Neill, Direct summands of $ℤ^κ$ for large κ, in: Abelian Groups and Related Topics, R. Göbel, P. Hill and W. Liebert (eds.), Contemp. Math. 171, Amer. Math. Soc., 1994, 313-323.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv70i2p191bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.