PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 70 | 1 | 1-5
Tytuł artykułu

On the complexity of H sets of the unit circle

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
70
Numer
1
Strony
1-5
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-02-22
Twórcy
  • Équipe d'Analyse, Université Paris VI, Boîte 186, 4, Place Jussieu, 75252 Paris Cedex 05, France
Bibliografia
  • [1] N. Bary, A Treatise on Trigonometric Series, MacMillan, New York, 1964.
  • [2] N. Bary, Sur l'unicité du développement trigonométrique, Fund. Math. 9 (1927), 62-115.
  • [3] G. Debs et J. Saint Raymond, Ensembles d'unicité et d'unicité au sens large, Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 37 (3) (1987), 217-239.
  • [4] J. P. Kahane et R. Salem, Ensembles parfaits et séries trigonométriques, Hermann, Paris, 1963.
  • [5] R. Kaufman, A functional method for linear sets, Israel J. Math. 5 (1967), 185-187.
  • [6] R. Kaufman, Absolutely convergent Fourier series and some classes of sets, Bull. Sci. Math. 109 (1985), 363-372.
  • [7] A. Kechris and A. Louveau, Descriptive Set Theory and the Structure of Sets of Uniqueness, London Math. Soc. Lecture Note Ser. 128, Cambridge Univ. Press, 1987.
  • [8] T. Linton, The H-sets in the unit circle are properly $G_{δσ}$, Real Anal. Exchange, to appear.
  • [9] N. Lusin, Les ensembles analytiques, Chelsea, New York, 1972.
  • [10] R. Lyons, A new type of sets of uniqueness, Duke Math. J. 57 (1988), 431-458.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv70i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.