PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 69 | 2 | 297-298
Tytuł artykułu

On some problem of A. Rosłanowski

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
EN
We present a negative answer to problem 3.7(b) posed on page 193 of [2], where, in fact, A. Rosłanowski asked: Does every set of Lebesgue measure zero belong to some Mycielski ideal?
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
69
Numer
2
Strony
297-298
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-02-23
Twórcy
  • Institute of Mathematics, Silesian University, Bankowa 14, 40-007 Katowice, Poland
Bibliografia
  • [1] E. Borel, Sur les probabilités dénombrables et leurs applications arithmétiques, Rend. Circ. Mat. Palermo 29 (1909), 247-271.
  • [2] A. Rosłanowski, Mycielski ideals generated by uncountable systems, Colloq. Math. 66 (1994), 187-200.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv69i2p297bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.