PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 69 | 2 | 179-186
Tytuł artykułu

λ-coefficient of Orlicz sequence spaces

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
69
Numer
2
Strony
179-186
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-04-20
poprawiono
1994-08-28
Twórcy
autor
  • Harbin University of Science & Technology, Box 610, Harbin 150080, P.R. China
  • Department of Mathematics, Hebei University, Baoding 071002, P.R. China
autor
  • Harbin University of Science & Technology, Box 610, Harbin 150080, P.R. China
Bibliografia
  • [1] R. M. Aron and R. H. Lohman, A geometric function determined by extreme points of the unit ball of a normed space, Pacific J. Math. 127 (1987), 209-231.
  • [2] S. Chen, H. Sun and C. Wu, λ-property of Orlicz spaces, Bull. Polish Acad. Sci. Math. 39 (1991), 63-69.
  • [3] A. S. Granero, λ-property in Orlicz spaces, ibid. 37 (1989), 421-431.
  • [4] C. Wu and H. Sun, On the λ-property of Orlicz space $L_M$, Comment. Math. Univ. Carolin. 31 (1991), 731-741.
  • [5] C. Wu, T. Wang, S. Chen and Y. Wang, Geometry of Orlicz Spaces, HIT Press, Harbin, 1986.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv69i2p179bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.