PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 69 | 1 | 75-80
Tytuł artykułu

Commutativity theorems for normed *-algebras

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
69
Numer
1
Strony
75-80
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-06-24
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Pennsylvania State University, University Park, Pennsylvania 16802, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] I. N. Herstein, Noncommutative Rings, Carus Math. Monographs 15, Math. Assoc. America, 1968.
  • [2] I. N. Herstein, Topics in Ring Theory, Univ. of Chicago Press, Chicago, 1969.
  • [3] I. N. Herstein, On the hypercenter of a ring, J. Algebra 36 (1975), 151-157.
  • [4] I. N. Herstein, Rings with Involution, Univ. of Chicago Press, Chicago, 1976.
  • [5] T. Z. Kezlan, A note on commutativity of semiprime PI-rings, Math. Japon. 27 (1982), 267-268.
  • [6] C. E. Rickart, General Theory of Banach Algebras, Van Nostrand, Princeton, 1960.
  • [7] B. Yood, Commutativity theorems for Banach algebras, Michigan Math. J. 37 (1990), 203-210.
  • [8] B. Yood, On commutativity of unital Banach algebras, Bull. London Math. Soc. 23 (1991), 278-280.
  • [9] B. Yood, Some commutativity theorems for Banach algebras, Publ. Math. Debrecen, to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv69i1p75bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.