PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 69 | 1 | 59-73
Tytuł artykułu

Game-theoretic algorithms for fair and strongly fair cake division with entitlements

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
69
Numer
1
Strony
59-73
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1993-04-26
poprawiono
1994-06-24
Twórcy
  • Department of Mathematics, Union College, Schenectady, New York 12308, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. B. Barbanel, Super envy-free cake division and independence of measures, J. Math. Anal. Appl., to appear.
  • [2] S. J. Brams and A. D. Taylor, On envy-free cake division, J. Combin. Theory Ser. A 70 (1995), 170-173.
  • [3] S. J. Brams and A. D. Taylor, An envy-free cake division protocol, Amer. Math. Monthly 102 (1995), 9-18.
  • [4] L. E. Dubins and E. H. Spanier, How to cut a cake fairly, ibid. 68 (1961), 1-17.
  • [5] S. Even and A. Paz, A note on cake-cutting, Discrete Appl. Math. 7 (1984), 285-296.
  • [6] H. Steinhaus, The problem of fair division, Econometrica 16 (1948), 101-104.
  • [7] H. Steinhaus, Sur la division pragmatique, Econometrica (supplement) 17 (1949), 315-319.
  • [8] D. R. Woodall, A note on the cake division problem, J. Combin. Theory Ser. A 42 (1986), 300-301.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv69i1p59bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.