PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 69 | 1 | 53-58
Tytuł artykułu

A note on a multi-variable polynomial link invariant

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
69
Numer
1
Strony
53-58
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-06-23
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Warsaw University, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [FYHLMO] P. Freyd, D. Yetter, J. Hoste, W. B. Lickorish, K. C. Millett, and A. Ocneanu, A new polynomial invariant of knots and links, Bull. Amer. Math. Soc. 12 (1985), 239-246.
  • [K] L. H. Kauffman, Knots, Lecture Notes, Zaragoza, Spring 1984.
  • [HW] J. Hass and B. Wajnryb, Invariants of oriented knots and links in $S^3$, preprint, University of Jerusalem, 1987.
  • [L] A. S. Lipson, A note on some link polynomials, Bull. London Math. Soc. 20 (1988), 532-534.
  • [PT] J. H. Przytycki and P. Traczyk, Invariants of links of Conway type, Kobe J. Math. 4 (1987), 115-139.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv69i1p53bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.