PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1996 | 69 | 1 | 117-131
Tytuł artykułu

On partitioning Sidon sets with quasi-independent sets

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
69
Numer
1
Strony
117-131
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-09-08
Twórcy
  • School of Mathematical and Physical Sciences, Murdoch University, South Street, Murdoch, Western Australia 6150, Australia
  • Mathematics, Keller Hall, 2565 The Mall, Honolulu, Hawaii 96822, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] W. H. Beyer (ed.), CRC Standard Mathematical Tables, 28th Edition, CRC Press, Boca Raton, Florida, 1981, 58-59.
  • [2] C. C. Graham and O. C. McGehee, Essays in Commutative Harmonic Analysis, Springer, New York, 1979, 371-372.
  • [3] D. Grow and W. C. Whicher, Finite unions of quasi-independent sets, Canad. Math. Bull. 27 (4) (1984), 490-493.
  • [4] Y. Katznelson, Suites aléatoires d'entiers, Lecture Notes in Math. 336, Springer, 1973, 148-152.
  • [5] Y. Katznelson, Sequences of integers dense in the Bohr group, Proc. Roy. Inst. Tech., June 1973, 73-86.
  • [6] Y. Katznelson et P. Malliavin, Vérification statistique de la conjecture de la dichotomie sur une classe d'algèbres de restriction, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. A 262 (1966), 490-492.
  • [7] J. M. López and K. M. Ross, Sidon Sets, Marcel Dekker, New York, 1975, 19-44.
  • [8] G. Pisier, Arithmetic characterization of Sidon sets, Bull. Amer. Math. Soc. 8 (1983), 87-89.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv69i1p117bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.