PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 68 | 2 | 259-264
Tytuł artykułu

Linear combinations of Cantor sets

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
68
Numer
2
Strony
259-264
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-01-19
poprawiono
1994-07-12
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, The University of Texas at El Paso, El Paso, Texas 79968, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] E. Barone, Sul codominio di misure e di masse finite, Rend. Mat. Appl. 3 (2) (1983), 229-238.
  • [2] J. A. Guthrie and J. E. Nymann, The topological structure of the set of subsums of an infinite series, Colloq. Math. 55 (1988), 323-327.
  • [3] H. Hornich, Über beliebige Teilsummen absolut konvergenter Reihen, Monatsh. Math. Phys. 49 (1941), 316-320.
  • [4] S. Kakeya, On the partial sums of an infinite series, Tôhoku Sci. Rep. 3 (4) (1914), 159-164.
  • [5] S. Koshi and H.-C. Lai, The ranges of set functions, Hokkaido Math. J. 10, special issue (1981), 348-360.
  • [6] P. K. Menon, On a class of perfect sets, Bull. Amer. Math. Soc. 54 (1948), 706-711.
  • [7] J. E. Nymann, The sum of the Cantor set with itself, Enseign. Math. 39 (1993), 177-178.
  • [8] M. Pavone, The Cantor set and a geometric construction, ibid. 35 (1989), 41-49.
  • [9] J. Shallit, Q785, Math. Mag. 64 (5) (1991), 351 and 357.
  • [10] P. Mendes and F. Oliveira, On the topological structure of the arithmetic sum of two Cantor sets, Nonlinearity 7 (1994), 329-343.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv68i2p259bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.