PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 68 | 2 | 193-195
Tytuł artykułu

Set mappings on generalized linear continua

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
68
Numer
2
Strony
193-195
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-03-07
Twórcy
  • Department of Computer Science, R. Eötvös University, Budapest, Múzeum krt. 6-8 1088 Hungary
Bibliografia
  • [1] F. Bagemihl, The existence of an everywhere dense independent set, Michigan Math. J. 20 (1973), 1-2.
  • [2] P. Erdős, Some remarks on set theory III, ibid. 2 (1953-54), 51-57.
  • [3] K. Muthuvel, Nowhere dense set mappings on the generalized linear continua, Order 7 (1990), 179-182.
  • [4] K. Muthuvel, Large free set, Colloq. Math. 63 (1992), 107-109.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv68i2p193bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.