PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 68 | 2 | 187-191
Tytuł artykułu

Criterion for a field to be abelian

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
68
Numer
2
Strony
187-191
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-12-19
Twórcy
autor
Bibliografia
  • [1] H. Hasse, Invariante Kennzeichnung relativ-abelscher Zahlkörper mit vorgegebener Galoisgruppe über einem Teilkörper des Grundkörpers, Abh. Deutsch. Akad. Wiss. 8 (1947), 5-56.
  • [2] G. Karpilowsky, Topics in Field Theory, North-Holland, Amsterdam, 1989.
  • [3] A. Schinzel, Abelian binomials, power residues and exponential congruences, Acta Arith. 32 (1977), 245-274.
  • [4] J. Wójcik, Powers of cyclotomic numbers, Comment. Math. 32 (1992), 213-223.
  • [5] W. Y. Yelez, On normal binomials, ibid. 36 (1980), 113-124.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv68i2p187bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.