PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 68 | 2 | 165-170
Tytuł artykułu

The solvability of the diophantine equation $D_1x^2-D_2y^4=1$

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
68
Numer
2
Strony
165-170
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-04-26
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Zhanjiang Teacher's College, P.O. Box 524048, Zhanjiang, Guangdong, P.R. China
Bibliografia
  • [1] R. Lidl and H. Niederreiter, Finite Fields, Addison-Wesley, Reading, Mass., 1983.
  • [2] K. Petr, Sur l'équation de Pell, Časopis Pěst. Mat. Fys. 56 (1927), 57-66.
  • [3] A. Rotkiewicz, Applications of Jacobi's symbol to Lehmer's numbers, Acta Arith. 42 (1983), 163-187.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv68i2p165bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.