PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1995 | 68 | 1 | 79
Tytuł artykułu

Addendum to "On Hilbert sets and $C_{λ}(g)$-spaces with no subspace isomorphic to $c_0$"

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
68
Numer
1
Strony
79
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-11-15
Twórcy
autor
  • Université de Paris-Sud, Mathématique, Bât. 425, 91405 Orsay Cedex, France
Bibliografia
  • [1] J. Bourgain, New Classes of $L^p$-Spaces, Lecture Notes in Math. 889, Springer, 1983.
  • [2] K. E. Hare, The support of a function with thin spectrum, Colloq. Math. 67 (1994), 147-154.
  • [3] J.-P. Kahane, Sur les fonctions moyenne-périodiques bornées, Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 7 (1957), 293-314.
  • [4] D. Li, On Hilbert sets and $C_Λ(G)$-spaces with no subspace isomorphic to $c_0$, this volume, 67-77.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv68i1p79bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.