PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1994 | 67 | 2 | 309-315
Tytuł artykułu

Sectional curvatures of minimal hypersurfaces immersed in $S^{2n+1}$

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
67
Numer
2
Strony
309-315
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-06-09
poprawiono
1994-03-22
Twórcy
autor
  • Kyungpook National University, Taegu, 702-701, Korea
  • Chosun University, Kwangju, 501-759, Korea
autor
  • Hirosaki University, Hirosaki, 036 Japan
Bibliografia
  • [1] M. Kon, Real minimal hypersurfaces in a complex projective space, Proc. Amer. Math. Soc. 79 (1980), 285-288.
  • [2] P. J. Ryan, Homogeneity and some curvature conditions for hypersurfaces, Tôhoku Math. J. 21 (1969), 363-388.
  • [3] P. J. Ryan, Hypersurfaces with parallel Ricci tensor, Osaka J. Math. 8 (1971), 251-259.
  • [4] K. Yano and M. Kon, Generic submanifolds of Sasakian manifolds, Kodai Math. J. 3 (1980), 163-196.
  • [5] K. Yano and M. Kon, CR Submanifolds of Kaehlerian and Sasakian Manifolds, Birkhäuser, Boston, 1983.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv67i2p309bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.