PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1994 | 67 | 2 | 281-288
Tytuł artykułu

An application of modules of generalized fractions to grades of ideals and Gorenstein rings

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
67
Numer
2
Strony
281-288
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-02-01
poprawiono
1994-01-12
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University for Teacher Education, 49 Mofateh Avenue, Tehran 15614, Iran
Bibliografia
  • [1] H. Bass, On the ubiquity of Gorenstein rings, Math. Z. 82 (1963), 8-28.
  • [2] D. Flores de Chela, Flat dimensions of certain modules of generalized fractions, Quart. J. Math. Oxford Ser. (2) 36 (1985), 413-423.
  • [3] S. Greco, Anelli di Gorenstein, Sem. Ist. Mat., Genova, 1968.
  • [4] L. O'Carroll, On the generalized fractions of Sharp and Zakeri, J. London Math. Soc. (2) 28 (1983), 417-427.
  • [5] D. Rees, The grade of an ideal or module, Proc. Cambridge Philos. Soc. 53 (1957), 28-42.
  • [6] A. M. Riley, Complexes of modules of generalized fractions, thesis, University of Sheffield, 1983.
  • [7] R. Y. Sharp and H. Zakeri, Modules of generalized fractions, Mathematika 29 (1982), 32-41.
  • [8] R. Y. Sharp and H. Zakeri, Local cohomology and modules of generalized fractions, ibid., 296-306.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv67i2p281bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.