PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1994 | 67 | 2 | 223-240
Tytuł artykułu

Geodesic spheres and isometric flows

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
67
Numer
2
Strony
223-240
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-10-04
Twórcy
  • Departamento de Matemática Fundamental, Sección de GeometrÍa y Topología, Universidad de La Laguna, La Laguna, Spain
autor
  • Department of Mathematics, Katholieke Universiteit Leuven, Celestijnenlaan 200 B, B-3001 Leuven, Belgium
Bibliografia
  • [1] A. L. Besse, Einstein Manifolds, Ergeb. Math. Grenzgeb. (3) 10, Springer, Berlin, 1987.
  • [2] P. Bueken, Reflections and rotations in contact geometry, doctoral dissertation, Catholic University Leuven, 1992.
  • [3] B. Y. Chen and L. Vanhecke, Differential geometry of geodesic spheres, J. Reine Angew. Math. 325 (1981), 28-67.
  • [4] M. Djorić and L. Vanhecke, Geometry of geodesic spheres on Sasakian manifolds, Rend. Sem. Mat. Univ. Politec. Torino 49 (1991), 329-357.
  • [5] M. C. González-Dávila, Espacios transversalmente simétricos de tipo Killing, doctoral dissertation, Universidad de La Laguna, 1992.
  • [6] J. C. González-Dávila, M. C. González-Dávila and L. Vanhecke, Reflections and isometric flows, Kyungpook Math. J., to appear.
  • [7] A. Gray and L. Vanhecke, Riemannian geometry as determined by the volumes of small geodesic balls, Acta Math. 142 (1979), 157-198.
  • [8] B. O'Neill, The fundamental equations of a submersion, Michigan Math. J. 13 (1966), 459-469.
  • [9] R. S. Palais, A global formulation of the Lie theory of transformation groups, Mem. Amer. Math. Soc. 22 (1957).
  • [10] B. L. Reinhart, Differential Geometry of Foliations, Ergeb. Math. Grenzgeb. 99, Springer, Berlin, 1983.
  • [11] T. Takahashi, Sasakian φ-symmetric spaces, Tôhoku Math. J. 29 (1977), 91-113.
  • [12] Ph. Tondeur, Foliations on Riemannian Manifolds, Universitext, Springer, Berlin, 1988.
  • [13] Ph. Tondeur and L. Vanhecke, Transversally symmetric Riemannian foliations, Tôhoku Math. J. 42 (1990), 307-317.
  • [14] Ph. Tondeur and L. Vanhecke, Jacobi fields, Riccati equation and Riemannian foliations, to appear.
  • [15] L. Vanhecke, Geometry in normal and tubular neighborhoods, in: Proc. Workshop on Differential Geometry and Topology, Cala Gonone (Sardinia) 1988, Rend. Sem. Fac. Sci. Univ. Cagliari, Supplemento al vol. 58 (1988), 73-176.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv67i2p223bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.