PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1994 | 67 | 2 | 187-195
Tytuł artykułu

Cycles of polynomials in algebraically closed fields of positive characteristic

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
67
Numer
2
Strony
187-195
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-09-08
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Wrocław University, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, Poland
Bibliografia
  • [1] I. N. Baker, The existence of fixpoints of entire functions, Math. Z. 73 (1960), 280-284.
  • [2] I. N. Baker, Fixpoints of polynomials and rational functions, J. London Math. Soc. 39 (1964), 615-622.
  • [3] G. Chassé, Combinatorial cycles of a polynomial map over a commutative field, Discrete Math. 61 (1986), 21-26.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv67i2p187bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.