PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1994 | 67 | 2 | 177-180
Tytuł artykułu

On the class of functions having infinite limit on a given set

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
67
Numer
2
Strony
177-180
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-07-05
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, College of Education, Farská 19, 94974 Nitra, Slovakia
  • Department of Mathematics, College of Education, Farská 19, 94974 Nitra, Slovakia
Bibliografia
  • [1] R. Bumcrot and M. Sheingorn, Variations on continuity: sets of infinite limit, Math. Mag. 47 (1974), 41-43.
  • [2] R. Engelking, General Topology, PWN, Warszawa, 1977.
  • [3] R. C. Haworth and R. A. McCoy, Baire spaces, Dissertationes Math. 141 (1977).
  • [4] J. L. Kelley, General Topology, Springer, New York, 1975.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv67i2p177bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.