PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1994 | 67 | 1 | 69-72
Tytuł artykułu

A note on tolerance stable dynamical systems

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
67
Numer
1
Strony
69-72
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-03-17
poprawiono
1993-09-07
Twórcy
  • Mathematical Institute, University of Wrocław, Pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, Poland
Bibliografia
  • [1] Z. Nitecki, Differentiable Dynamics. An Introduction to the Orbit Structure of Diffeomorphisms, MIT Press, Cambridge, Mass., 1971.
  • [2] K. Sawada, Extended $f$-orbits are approximated by orbits, Nagoya Math. J. 79 (1980), 33-45.
  • [3] F. Takens, Tolerance stability, in: Dynamical Systems, Lecture Notes in Math. 468, Springer, 1974, 293-304.
  • [4] W. White, On the tolerance stability conjecture, in: Symposium on Dynamical Systems at Salvador, Academic Press, 1973, 663-665.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv67i1p69bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.