PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 66 | 2 | 335
Tytuł artykułu

Erratum to the paper "Smooth points of Musielak-Orlicz sequence spaces equipped with the Luxemburg norm" (Colloq. Math. 65 (1993), 157-164)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
66
Numer
2
Strony
335
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
Twórcy
  • Faculty of Mathematics, and Informatics, A. Mickiewicz University, Matejki 48/49, 60-769 Poznań, Poland
  • Institute of Mathematics, Technical University, of Poznań, Piotrowo 3a, 60-965 Poznań, Poland
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv66i2p335bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.