PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 66 | 1 | 85-93
Tytuł artykułu

Square Lehmer numbers

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
66
Numer
1
Strony
85-93
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1991-12-02
poprawiono
1992-08-10
poprawiono
1993-03-04
Twórcy
  • Department of Mathematics and Computer Science, University of Missouri-St. Louis, St. Louis, Missouri 63121-4499, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. H. E. Cohn, Eight Diophantine equations, Proc. London Math. Soc. (3) 16 (1966), 153-166.
  • [2] J. H. E. Cohn, Five Diophantine equations, Math. Scand. 21 (1967), 61-70.
  • [3] J. H. E. Cohn, Squares in some recurrent sequences, Pacific J. Math. (3) 41 (1972), 631-646.
  • [4] D. H. Lehmer, An extended theory of Lucas' functions, Ann. of Math. 31 (1930), 419-448.
  • [5] W. L. McDaniel, The g.c.d. in Lucas sequences and Lehmer number sequences, Fibonacci Quart. 29 (1991), 24-29.
  • [6] W. L. McDaniel and P. Ribenboim, The square terms in Lucas sequences, to appear.
  • [7] A. Rotkiewicz, Applications of Jacobi's symbol to Lehmer's numbers, Acta Arith. 42 (1983), 163-187.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv66i1p85bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.