PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 66 | 1 | 57-62
Tytuł artykułu

Some remarks on second category sets

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
66
Numer
1
Strony
57-62
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-07-01
poprawiono
1993-02-16
Twórcy
  • Department of Computer Science, R. Eötvös University, Múzeum KRT. 6-8, H-1088 Budapest, Hungary
Bibliografia
  • [1] U. Abraham, Free sets for nowhere-dense set mappings, Israel J. Math. 39 (1981), 167-176.
  • [2] D. Fremlin, Consequences of Martin's Axiom, Cambridge University Press, 1984.
  • [3] T. Jech, Set Theory, Academic Press, 1978.
  • [4] P. Komjáth, Large small sets, Colloq. Math. 56 (1988), 231-233.
  • [5] K. Kunen, Set Theory, North-Holland, 1980.
  • [6] K. Kunen, Random and Cohen reals, in: Handbook of Set-Theoretic Topology, K. Kunen and J. E. Vaughan (eds.), North-Holland, 1984, 887-911.
  • [7] K. Muthuvel, On certain measure zero, first category sets, Real Anal. Exchange 17 (1991-2), 771-774.
  • [8] W. Sierpiński, Hypothèse du continu, Monografie Mat. 4, Warszawa, 1934.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv66i1p57bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.