PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 66 | 1 | 23-27
Tytuł artykułu

A note on a conjecture of D. Oberlin

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
66
Numer
1
Strony
23-27
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-10-19
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics and Statistics, University of Pittsburgh, Pittsburgh, Pennsylvania 15260 U.S.A.
Bibliografia
  • [1] D. Oberlin, Oscillatory integrals with polynomial phase, Math. Scand. 69 (1991), 145-156.
  • [2] E. M. Stein, Oscillatory integrals in Fourier analysis, in: Beijing Lectures in Harmonic Analysis, Princeton Univ. Press, Princeton, 1986, 307-355.
  • [3] A. Zygmund, Trigonometric Series, Cambridge Univ. Press, Cambridge, 1959.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv66i1p23bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.