PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 66 | 1 | 165-173
Tytuł artykułu

Some models of geometries and a functional equation

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
66
Numer
1
Strony
165-173
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-07-21
poprawiono
1993-03-29
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Louisville, Louisville, Kentucky 40292, U.S.A.
autor
  • Department of Mathematics, University of Louisville, Louisville, Kentucky 40292, U.S.A.
autor
  • Department of Mathematics, University of Louisville, Louisville, Kentucky 40292, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. Aczél and J. Dhombres, Functional Equations in Several Variables, Cambridge University Press, Cambridge, 1989.
  • [2] R. Artzy, Linear Geometry, Addison-Wesley, Reading, Mass., 1965.
  • [3] V. Faber, M. Kuczma and J. Mycielski, Some models of plane geometries and a functional equation, Colloq. Math. 62 (1991), 279-281.
  • [4] B. Grünbaum and J. Mycielski, Some models of plane geometry, Amer. Math. Monthly 97 (1990), 839-846.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv66i1p165bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.