PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
1993 | 65 | 2 | 227-229
Tytuł artykułu

Lower bounds for the solutions in the second case of Fermat's equation with prime power exponents

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Rocznik
Tom
65
Numer
2
Strony
227-229
Opis fizyczny
Daty
wydano
1993
otrzymano
1992-12-10
Twórcy
autor
  • Research Department, Changsha Railway Institute, Changsha, Hunan, P.R. China
Bibliografia
  • [1] M.-H. Le, Lower bounds for the solutions in the second case of Fermat's last theorem, Proc. Amer. Math. Soc. 111 (1991), 921-923.
  • [2] C.-X. Zhong, On Fermat's equation with prime power exponents, Acta Arith. 59 (1991), 83-86.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-cmv65i2p227bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.